menu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyplňte všechna povinná pole

Formulář byl úspěšně odeslán

Děkujeme za odeslání formuláře. Ozveme se Vám jak jen to bude možné.

Destinace

Omán

Omán

Omán je jako arabská pohádka – poetický, romantický a tajuplný. Dodnes si uchovává kouzlo staré Arábie. Poznáte jeho dávnou historii, středověké hrady, romantické i kruté báje. V horách a pouštích objevíte úchvatnou přírodu jako stvořenou pro milovníky aktivní dovolené. Z vyprahlé pouště se tu během chvíle přenesete do vysokých hor a den zakončíte osvěžující koupelí v zelených údolích “vádí” s průzračně čistou sladkou vodou. Na závěr dovolené si odpočinete na bělostných písečných plážích a vykoupete se v Indickém oceánu. Ománci jsou tak přátelští, že se tu budete cítit jako doma. Budete se chtít vrátit.

Thajsko

Thajsko

Thajsko, jehož tropická krása, starobylé chrámy, úžasné jídlo a rušný noční život mají své chaotické kouzlo, přitahuje lidi z celého světa. Země, které se také říká Země úsměvů, nikdy nezklame. A co víc, Thajsko je celoroční destinace, kde vždy najdete pláže, zážitky a slunečné počasí.

Island

Island

Islandské krajině dominuje syrová, drsná a extrémní síla přírody. Je to země formovaná sopečnou činností, vyhloubená ledovci a téměř zcela nezkrocená. Na Islandu vám připravíme zážitky, které vás zavedou ke všem jeho nejzajímavějším i skrytým místům nebo vám pomůžeme podrobněji prozkoumat jeho geologii, divokou přírodu a místní divočinu.

Jihoafrická republika

Jihoafrická republika

Jihoafrická republika – svět v jedné zemi. Těžko najdete na světě rozmanitější zemi, než je tahle „kráska“ na jihu afrického kontinentu. Vydejte se na safari do Krugerova národního parku, protáhněte nohy na pěších túrách v Dračích horách, rozhlédněte se z vrcholu Stolové hory, dopřejte si ochutnávku skvělého vína na kapských vinicích, zajděte si na večeři do trendy restaurace v Kapském Městě, relaxujte pohledem do nekonečných vln oceánu na mysu Dobré naděje, pozorujte velryby a tučňáky na jižním pobřeží, potápějte se ke korálovým útesům v Indickém oceánu nebo se vydejte do odlehlého Karoo … ať zde strávíte týden, měsíc či rok, nudit se rozhodně nebudete.

Etiopie

Etiopie

Střecha Afriky, kolébka lidstva, neuvěřitelně rozmanitá destinace nabízející širokou škálu zážitků: od historie přes přírodní krásy vysokých hor až po tradiční africké kmeny exotického vzhledu i zvyků… to všechno je Etiopie. Navíc patří k zemím, které ještě nebyly zasaženy masovou turistikou, takže pokud chcete uniknout zájezdovým autobusům, jste na správném místě…

Peru

Peru

Dovolená v Peru je cestou do živoucího muzea pod otevřeným nebem. Peru dýchá historií a zároveň vás uchvátí svojí přírodou. Tato země nabídne ty nejpestřejší zážitky pro každého. Záhadné ruiny Inků, slavné Machu Picchu, vyvolávají úžas a úctu k minulosti. Zatímco historická města jako Cusco přivádějí k životu tradiční peruánskou kulturu. Amazonský prales nabídne dobrodružství a objevování jedinečné biodiverzity. V poušti Nazca se skrývá tajemství starověkých geoglyfů. Peru je úžasnou zemí kontrastů, kde se setkávají starobylé tradice s moderním životem. Její krása a jedinečnost lákají cestovatele k objevování nových horizontů. Máte-li rádi kombinaci historie a přírody doplněné o skvělé jídlo, pak by Peru mělo být na špičce vašich cestovatelských přání.

Botswana

Botswana

Botswana se právem řadí mezi nejexkluzivnější destinace na safari v Africe. Více než třetina celého území je vyhrazena ochraně přírody. Čeká vás zde panenská divočina, obrovské množství africké zvěře a naprosté minimum lidí. Jihovýchod Botswany pokrývá Kalahari, rozlehlé solné pánve vám budou připomínat měsíční krajinu. Na druhou stranu se v severozápadní části země rozlévají řeky Okavango a Chobe a vytvářejí zde vodní ráj. Díky rozmanitosti Botswany a unikátnosti její přírody je zaručeno, že se zde nikdy nebudete nudit, bez ohledu na to, zda se jedná o vaši první, či desátou návštěvu.

Uganda

Uganda

Vydejte se pralesem za ohroženými horskými gorilami, dopřejte si plavbu lodí pod burácejícím vodopádem na řece Nil, sledujte v terénním autě stáda divoké africké zvěře na safari, vydejte se pěšky stopovat nosorožce nebo si užijte adrenalin při raftování na divokých peřejích nejdelší africké řeky… to vše a mnoho dalšího nabízí rozmanitá a nádherná „Perla Afriky“ – Uganda.

Francouzská Polynésie

Francouzská Polynésie

Neobjevený ráj na Zemi, 118 ostrovů a ostrůvků rozložených mezi 5 souostroví, která zdobí Tichý oceán na rozloze více než 2,5 miliónů km2, to je Francouzská Polynésie. Každý asi někdy slyšel o Tahiti, někteří mají povědomí o ostrovech Moorea nebo Bora Bora. Ale co třeba Fakarava nebo Hiva Oa? Pořád víte, kudy proplouváme? Korálové atoly, tyrkysové laguny, pláže s bílým pískem, ale také příkré srázy sopek porostlé hustým tropickým pralesem a nesmírně zajímavá kultura a zvyky izolovaných polynéských národů. Vítejte v Polynésii…

Maroko

Maroko

Maroko je fascinující země plná kouzla, která láká návštěvníky ze všech koutů světa. Jeho bohatá historie a kultura nabízejí nekonečné dobrodružství a poznávání. Maroko vás uchvátí svojí rozmanitostí od nekonečných pouští a horských masivů po okouzlující starobylá města jako je Fes nebo Marrákeš. Maroko svými trhy, barevnými suky a exotickou gastronomií přináší zážitky pro všechny smysly. Kromě toho tu naleznete písečné pláže a malebná přímořská města. Pohostinnost místních obyvatel, jejich tradice a umění vytváří nezapomenutelnou kombinaci zážitků, které si nesmíte nechat ujít.

Namibie

Namibie

Pouště a duny, kaňony, divoké pobřeží, safari v nedotčené přírodě, dramatické scenérie a kontrasty… a všude kolem vás jen nekonečná nádherná pustina – to je Namibie – africká země jako žádná jiná! V Namibii najdete nejvyšší písečné duny, druhý největší kaňon světa a jedno z nejnehostinnějších pobřeží na světě, Pobřeží koster. Přidejte k tomu krásnou divokou zvěř v mnoha safari parcích, fascinující místní kmeny a tradiční africkou pohostinnost a máte skvělou destinaci pro vaši africkou dovolenou.

Indonésie

Indonésie

Indonésie je rozlehlé souostroví s více než 16 000 ostrovy, které nabídne nekonečně rozmanité zážitky. Můžete vystoupat na majestátní sopku Bromo a pozorovat vycházející slunce, další den budete odpočívat na pláži s bílým pískem a pozítří se potápět na turisty neobjevených lokalitách. Kromě přírodní krásy vás okouzlí místní chrámy a poznáte otevřenou duši a nikdy nemizející úsměvy Indonésanů. Právě rozmanitost tohoto národa je jedním z důvodů, proč Indonésii navštívit. Indonésie je mnohem víc než jen Bali. Přesvědčte se sami.

Chile

Chile

Se svými sopkami, ohlušujícím příbojem Pacifiku, nekonečnými pláněmi v Patagonii a lesknoucími se ledovci v Torres del Paine je Chile jako dokonalá říše přírodních zázraků. Tato jihoamerická země plná kontrastů a s mnoha klimatickými pásmy má vlastní vyhlášená vinařství, horké prameny nebo kosmopolitní města, jejichž obyvatelé vědí, jak se skvěle bavit. Dovolenou v Chile si užijí milovníci adrenalinu, přírody, turistiky i milovníci dobrého jídla, vína a také romantici.

Mauricius

Mauricius

Procházejte se podél pobřeží lemovaného palmami. Jemný bílý písek vás zavede do křišťálových vod Indického oceánu… to je Mauricius. Mauricius je právem považován za plážový ráj. Pro nás je Mauricius destinací, kde dostáváte tu správnou hodnotu za vynaložené peníze. Mauricius nabízí kvalitní služby, luxusní hotely a vynikající stravování. Překvapivě však je Mauricius destinací pro aktivní dovolenou. Nechte se o tom přesvědčit.

Malajsie

Malajsie

Malajsie bývala klíčovým bodem obchodních cest s kořením mezi Dálným východem a Evropou. Díky vlivům čínských, indických a muslimských obchodníků si tak vytvořila bohatou kulturu i kulinářské dědictví. Je to jedinečný mix mnoha kultur, zvyků a národností. Ochutnali jsme pro vás delikatesy nočního trhu v Penangu, prošli národní parky a hledali tradiční způsoby života podél východního pobřeží. S využitím naší znalosti Malajsie vám můžeme vytvořit dovolenou šitou na míru vašim zájmům.

Tanzanie

Tanzanie

Tanzanie je synonymem pro africké safari. Rezervace jako Serengeti nebo Ngorongoro jsou pro milovníky Afriky pojmem. Každoroční úžasné představení nazvané velká migrace probíhá právě zde – nekonečná stáda pakoňů a zeber překračují řeku Mara, kde čekají hladoví krokodýli a na břehu smečky lvů… také hladových. Přidejte k safari a úchvatné přírodě bílé pláže na Zanzibaru, a k dovolené snů moc nezbývá. Jezero Tanganika s průzračně čistou vodou a stopování šimpanzů jsou bonusy, které však v Tanzanii nemůžete vynechat.

Keňa

Keňa

Pokud ve společnosti lidí zmíníte safari v Africe, pak se naprosté většině ihned vybaví jedna země: Keňa. Tato země na rovníku nabízí úžasné safari zážitky a to nejen v nejslavnější rezervaci Masai Mara, ale také v mnoha dalších rezervacích a národních parcích – Amboseli, Tsavo, jezero Nakuru, Samburu… to jsou jen některé z nich. Kromě safari zde můžete vystoupit na druhou nejvyšší hory Afriky Mt. Kenya, a nebo prostě jen vyhledat odpočinek na bílých plážích Indického oceánu.

Společnost Leones Travel s.r.o. realizovala projekt r.č. 0380000874 s názvem Tvorba vizuální identity pro novou značku společnosti Leones Travel s.r.o., který je zaměřený na marketingové aktivity a financovaný Evropskou unií – Next Generation EU.