menu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyplňte všechna povinná pole

Formulář byl úspěšně odeslán

Děkujeme za odeslání formuláře. Ozveme se Vám jak jen to bude možné.

Peru

Dovolená v Peru je cestou do živoucího muzea pod otevřeným nebem. Peru dýchá historií a zároveň vás uchvátí svojí přírodou. Tato země nabídne ty nejpestřejší zážitky pro každého. Záhadné ruiny Inků, slavné Machu Picchu, vyvolávají úžas a úctu k minulosti. Zatímco historická města jako Cusco přivádějí k životu tradiční peruánskou kulturu. Amazonský prales nabídne dobrodružství a objevování jedinečné biodiverzity. V poušti Nazca se skrývá tajemství starověkých geoglyfů. Peru je úžasnou zemí kontrastů, kde se setkávají starobylé tradice s moderním životem. Její krása a jedinečnost lákají cestovatele k objevování nových horizontů. Máte-li rádi kombinaci historie a přírody doplněné o skvělé jídlo, pak by Peru mělo být na špičce vašich cestovatelských přání.

Cesta do Peru je nezapomenutelným dobrodružstvím, které láká milovníky kultury, historie, dobrodružství a nádherné přírody. Peru je zemí, která dýchá historií, a nabízí nespočetné množství fascinujících zážitků pro každého cestovatele.

Především je tu Machu Picchu, ikonické mistrovské dílo Incké říše a jednen z divů světa. Návštěva tohoto tajemného místa, zasazeného v srdci And, je životní zážitek, který vám nabídne pohled do minulosti a současně vás ohromí svými nádhernými panoramatickými výhledy.

Peru je také domovem mnoha dalších archeologických pokladů, jako jsou ruiny města Chan Chan či mystické geoglyfy v Nazce, které svým tajemstvím fascinují a inspirují cestovatele i badatele z celého světa.

Pro milovníky přírody a dobrodružství je Peru skutečným rájem. Amazonský prales nabízí neuvěřitelnou biodiverzitu, kde můžete pozorovat vzácné druhy zvířat a rostlin, poznávat místní kmeny a prozkoumávat nezkrotnou divočinu.

Neméně fascinující jsou také peruánské pouště, jezera a horské masivy, které lákají turisty na treky, horolezectví a další outdoorové aktivity.

Ať už jste milovníkem dobrodružství, historie, kulinářským nadšencem nebo prostě hledáte nové inspirace, Peru vám nabídne zážitky, které vás přenesou do úžasného světa plného krásy, dobrodružství a nepřeberného bohatství kultury.

Vyberte si své zážitky v Peru

Cusco, náměstí Plaza de armas, peru

Cusco – starobylé město plné zábavy

V každé staré ulici a čtvrti Cusca se prolínají staré archeologické památky a opojná krása koloniální architektury, takže se i opakovaná návštěva Cusca promění v pohádkový výlet, který vás přenese zpět v čase. Dnes je Cusco městem starých příběhů, současně z něj čiší modernost. To je Cusco – kosmopolitní místo plné zábavy na pozadí starých inckých příběhů.

Přidat do záložek Nezávazně poptat

ostrovy uros, titicaca, jezero titicaca peru

Jezero Titicaca a Puno

Jižní Peru je oblast spojená s historií a kulturou Inků. Puno vám odkryje své malebné uličky, které pulzují životem a nabízejí autentický pohled na peruánský každodenní život. Nedaleké jezero Titicaca, nejvýše položené splavné jezero na světě, je pak opravdovým klenotem. Jeho krystalicky čistá voda (zatím) a okolní scenérie vás okouzlí. Na jeho březích můžete navštívit tradiční vesnice obývané domorodými kmeny a poznat jejich fascinující kulturu a zvyky. Puno a jezero Titicaca tak nabízejí skvělou kombinaci historie, přírody a autentických zážitků, které nelze v Peru vynechat.

Přidat do záložek Nezávazně poptat

kaňon colca peru, kondor peru, pozorování kondorů

Kaňon Colca a Arequipa

Navštivte Arequipu a nechte na sebe působit její koloniální architekturu, včetně slavného kláštera Santa Catalina. Zjistíte sami, proč se Arequipě říká Bílé město a jak vás okouzlí. Objevíte místní kuchyni se specialitami jako jsou plněné zapečené papričky rocoto relleno. Výlet do nedalekého kaňonu Colca nabídne dechberoucí přírodní scenérie a pozorování kondorů. Arequipa je brána do fascinujícího světa peruánských And. 

Přidat do záložek Nezávazně poptat

Machu Picchu Peru

Machu Picchu

Navštívit Machu Picchu v Peru je jako vkročit do ztraceného světa starobylé civilizace s úchvatnou historií a nádherným panoramatickým výhledem. Toto mistrovské dílo Incké říše je jedním z nejvýznamnějších archeologických nalezišť na světě a jedním z divů světa.

Přidat do záložek Nezávazně poptat

Společnost Leones Travel s.r.o. realizovala projekt r.č. 0380000874 s názvem Tvorba vizuální identity pro novou značku společnosti Leones Travel s.r.o., který je zaměřený na marketingové aktivity a financovaný Evropskou unií – Next Generation EU.