menu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyplňte všechna povinná pole

Formulář byl úspěšně odeslán

Děkujeme za odeslání formuláře. Ozveme se Vám jak jen to bude možné.

Cestování podle nás

Je snadné vás přesvědčit o tom, že cestování a dovolená (nejen v exotice) je krásný zážitek, ale jakmile dojde na detaily při výběru destinace a plánování programu, safari nebo hotelu a typu pokoje, vyvstane spousta otázek ke každé jednotlivé části a každému dni vaší dovolené.

Naším úkolem je ptát se vás na otázky, které ani vás samotné v danou chvíli nenapadnou. Jen tak můžeme vybrat destinaci a sestavit program přesně podle vašich představ. Vzájemným seznamováním tak vytvoříme tu pravou a dokonalou dovolenou snů. Svěřte se nám s vašimi přáními a sny, s vaší představou o ideálně strávené dovolené a my uděláme vše pro to, abyste váš vzácný čas využili na maximum.

Jak pracujeme?

1/ Kontaktujte nás, spojte se s našimi kolegy.

Nechte se inspirovat naším webem, podívejte se na fotografie na Instagramu nebo nám jednoduše zavolejte nebo napište. Vaše přání a představy si pozorně poslechneme, projdeme si s vámi základní parametry cesty – délka, termín, počet osob, rozpočet a především, co od dovolené očekáváte. Budeme se ptát s cílem co nejvíce se dozvědět o vašich koníčcích a snech, které do dovolené chceme zakomponovat.

2/ Připravíme vám nezávaznou nabídku.

Vy si ji prohlédnete. Odpovíme na vaše otázky a program společně upravíme a vyladíme do posledních detailů. Až v okamžiku, kdy budete spokojeni s navrženým programem, hotelem, zážitky, leteckým spojením i cenou, začneme služby rezervovat. Připravíme cestovní smlouvu a uhradíte zálohu nezbytnou k zajištění služeb.

3/ Vše je rezervováno a zajištěno – můžete se těšit.

Už se můžete na dovolenou těšit – termín, letenky i služby jsou potvrzené. Jsme průběžně v kontaktu – voláme si, píšeme a odpovídáme na vaše otázky k blížící se dovolené. Měsíc před odletem doplatíte zbytek ceny zájezdu a zhruba dva týdny před odletem vám pošleme odbavení a rady na cestu včetně podrobných tipů, co si zabalit, na co nezapomenout, co vás čeká apod. Dovolená začíná.

4/ V průběhu vaší dovolené jsme vám k dispozici 24/7.

Máte na místě přání na úpravu programu, chcete doporučit restauraci nebo doobjednat další služby, jsme tu pro vás. Stejně tak jsme připraveni řešit případné stížnosti a nedostatky v plnění služeb.

5/ Po návratu se s vámi spojíme

Rádi si poslechneme vaše zážitky, příhody, dojmy i připomínky. Vaše zpětná vazba je pro nás cenná. Zcela určitě ji využijeme při plánování vaší další dovolené.

Proč s námi?

100 % na míru = 100 % využitého času na dovolené

Celá vaše dovolená je připravena podle vašich přání a požadavků, tempo dovolené si volíte jen vy sami, ubytování vybíráme podle vašeho vkusu, každý den dovolené vám připravíme plný zážitků, které mají styl a smysl a jsou správně sestavené. Zažíváte bez kompromisu to, co vás baví a za čím cestujete. Dovolená na míru je dovolená o vašich zájmech.

Váš volný čas je náš závazek

Sami z vlastní zkušenosti víme, jak je čas vzácný a o volných chvilkách to platí dvojnásob. Dny dovolené (s rodinou, dětmi nebo přáteli) jsou ty nejcennější soukromé okamžiky; a pro nás je to závazek vůči vám. Proto s vámi plánujeme vaši dovolenou na míru tak, abyste si užili naplno každý okamžik. Šetříme váš čas – nemusíte teprve na místě zjišťovat, jaký zvolit program na další den, na jakém zajímavém místě se zastavit, nebo kam zajít na jídlo. U každého dne a každé hodiny vaší dovolené přemýšlíme, jak nejlépe je strávíte, jak správně poskládat zážitky, tempo cesty, jak vám připravit některá překvapení, jaké vybrat ubytování… Rezervujeme a doporučujeme tak, abyste nebyli svázáni pevnými “minutovníkem”, a současně měli tipy na volné chvíle. Poměr volného času a organizovaného programu spolu konzultujeme. To je rozdíl proti katalogové dovolené, která je vždy plná kompromisů. Vaši dovolenou plánujeme podle vás tak, abyste si užili naplno každý jednotlivý okamžik.

Hodnota za vaše peníze

Nejsme nejlevnější na trhu, ale garantujeme, že dostáváte jedinečný a bezkonkurenční poměr cena / výkon. S našimi zkušenostmi a znalostmi získáte daleko více, než kolik zaplatíte.

Bezpečí a důvěra

Když s námi cestujete, můžete si být jisti, že jsme s vámi po celou dobu vaší dovolené připraveni řešit jakákoliv přání i případnou nespokojenost. Jsme vždy na vaší straně.

Finanční jistota

Jsme koncesovaná CK s pojistkou proti úpadku. Vaše peníze jsou u nás v bezpečí a pojištěné.

Místní doteky

Známe destinace, které nabízíme. Místa jsme osobně navštívili. Umíme se vyhnout masové turistice a turistickým pastím. Naši místní průvodci a partneři jsou prověření, znají naše požadavky na ně. To vše pro vaši spokojenost a skutečné poznání zemí, do kterých cestujete.

Pečlivě volené ubytování

U každého ubytování, bez ohledu na jeho cenu, víme, proč vám ho nabízíme. Vždy vybíráme místa, která mají pro vás hodnotu, která si užijete a oceníte. Volíme nejlepší možnou variantu v rámci vašeho rozpočtu.

95 % našich klientů se k nám vrací a cestuje s námi opakovaně.

To je naše nejlepší vizitka a garance i vaší spokojenosti. Pokud se stanete jedněmi z těch, kteří se vrací, plánování každé další dovolené bude snadnější, neboť již budeme znát vaše představy, požadavky i již navštívená místa.

Proč CK Leones?

Čekejte nečekané

Hic Sunt Leones - překlad z latiny znamená “Tady jsou lvi”.

Už v dávných časech toto spojení používali kartografové pro označení neprobádaných území a bílá místa na mapách. I my chceme objevovat neprobádaná nová místa, turisticky nepolíbené oblasti, nové destinace a hledat pro vás nové zážitky. Připojte se k nám. Hic Sunt Leones je náš cestovatelský klub, ve kterém vám představujeme destinace, místa a atrakce, o kterých jste si nikdy nemysleli, že je můžete navštívit.

Kontakty

Kde nás můžete navštívit?

Leones Travel s.r.o. Křemencova 178/10  Praha 1  IČ: 17235511, DIČ: CZ17235511

Kontakty:

Tel.: +602 883 884

Mail: leones@leones.cz

Provozní doba:

Po – Pá 9:00 – 17:00

(po předchozí dohodě)

Bankovní spojení:

Komerční banka

Č.ú.: 123-7856910257/0100

Společnost Leones Travel s.r.o. realizovala projekt r.č. 0380000874 s názvem Tvorba vizuální identity pro novou značku společnosti Leones Travel s.r.o., který je zaměřený na marketingové aktivity a financovaný Evropskou unií – Next Generation EU.