menu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyplňte všechna povinná pole

Formulář byl úspěšně odeslán

Děkujeme za odeslání formuláře. Ozveme se Vám jak jen to bude možné.

Vzorové itineráře

Nechte se inspirovat našimi programy, které máme vyzkoušené, prověřené a stačí si jen vybrat. Když vás některý z připravených itinerářů zaujme, vybereme termín vaší dovolené a pustíme se do rezervací.

I připravené programy pro vás rádi upravíme – zkrátíme nebo prodloužíme, doplníme či zjednodušíme, najdeme ubytování odpovídající vašemu vkusu a doladíme detaily…

Jste rodina nebo partička 6 a více cestovatelů a chcete česky hovořícího průvodce? Dejte nám vědět a zařídíme.

Nenašli jste nic, co by vás zaujalo? Napište nebo zavolejte a zkusíme vaši představu naplnit.

Dovolená podle destinace:

Nemůžete se rozhodnout?
Zavolejte nám
+420 602 883 884

Napište nám

Argentina a Brazílie – jihoamerické krásky

Argentina a Brazílie – jihoamerické krásky

Poznejte s námi divoké jihoamerické krásky – Argentinu a Brazílii. Za 12 dní poznáte jejich města i přírodu, ochutnáte místní steaky, grilovaná masa i skvělá argentinská vína. Při návštěvě vodopádů Iguazu přeskočíte z Brazílie do Argentiny, abyste si tento div přírody prohlédli ze všech stran. A nesmí chybět energií nabité Rio de Janeiro se sochou Krista i slavnou pláží Copacabana.

Z Tangeru do Marrákeše

Z Tangeru do Marrákeše

Ať čekáte od Maroka cokoliv, budete překvapeni. Okouzlí vás přátelská atmosféra, pohostinní lidé, pořádek, čistota a především rozmanitá příroda, bohatý historický odkaz, památky i infrastruktura. Poznejte za 12 dní rozmanitost Maroka – kosmopolitní Tanger, královská města Meknes, Fez a Marrákeš, vystoupáte na duny na Sahaře, projedete Atlas křížem krážem a seznámíte se s filmařským řemeslem v Maroku.

Argentina, Chile, Brazílie – Za divy přírody

Argentina, Chile, Brazílie – Za divy přírody

Poznejte na jedné cestě krásy i odlišnosti tří jihoamerických “krásek” – Chile, Argentiny a Brazílie. Navštívíte Chile od zelených vinic po chladné ledovce v Patagonii, vyrazíte na túru v NP Torres del Paine, pokusíte se pohnout sochami Moai na tajemném Velikonočním ostrově. V Argentině ochutnáte steaky a zatančíte si tango. Zblízka si prohlédnete monumentální ledovec Perito Moreno a masív Fitz Roy. Porovnáte si výhledy na vodopády Iguazu z obou stran hranic.

Jihoafrická republika neznámá – safari, moře, hory

Jihoafrická republika neznámá – safari, moře, hory

Ukážeme vám Jižní Afriku tak, jak ji máme sami rádi – v pohodovém tempu, kdy se Africe dostanete pod pokličku a pochopíte její duši. Tohle není zájezd, kdy závodíte v soutěži nazvané: Zaškrtnou si co nejvíc “musím vidět” v co nejkratším čase. Budete vnímat vůně buše, uvidíte jihoafrickou přírodní krásu, prožijete safari na všechny způsoby, vykoupete se v Indickém oceánu a vyrazíte na túru v majestátních Dračích horách… A pokud vám to bude málo, ukážeme vám i Kapské Město.

Ománem po vlastní ose – hory, pouště, historie, moře

Ománem po vlastní ose – hory, pouště, historie, moře

Omán na vás dýchne svojí pohádkovou atmosférou. Přátelská země, která vás okouzlí. Ukážeme vám její historii, hory, vádí, poušť i města. Projdete se, zažijete safari v poušti a nakonec si i odpočinete u moře. Dozvíte se, jak ománští obchodníci a námořníci ovlivnili Evropu a budete obdivovat její rozmanitou přírodu.

Jáva a Bali plné zážitků

Jáva a Bali plné zážitků

Vydejte se za poznáním tajemného ostrova Jáva i slavného Bali. Ukážeme vám mnoho úhlů pohledů na Indonésii a představíme skutečný život této obrovské země. Cestovat budete autem, rikšou, vlakem, na vodě i letadlem. Zažijete Indonésii pohledem místních a poznáte jejich každodenní život plný radostí i starostí.

Chile jako na dlani

Chile jako na dlani

Pokud plánujete do Chile jednu cestu za život a chcete zažít co nejvíc rozmanitých tváří této geograficky i klimaticky jedinečné jihoamerické země, tohle je cesta pro vás. Kombinujeme přelety a dopravu po zemi tak, abyste si uchovali památku na krásy a nekonečný prostor Chile, ale současně neztráceli dny sezením v autě.

Kapské Město – budete chtít zůstat

Kapské Město – budete chtít zůstat

Kapské Město je jedno z nejkrásnějších měst na světě. Především je skvělým místem pro aktivní dovolenou s přáteli, s rodinou, s partnerem. V Kapském Městě můžete strávit jeden až dva týdny a mít o zábavu postaráno – túry, kola, vinice, žraloci, velryby, tučňáci, golf, skvělé jídlo a víno… Přijedete sem jednou a nebudete chtít domů.

Namibie – za nekonečnými horizonty

Namibie – za nekonečnými horizonty

Namibie je tak unikátní země, že ji jen těžko lze popsat slovy. Zamilujete si ji pro její atmosféru, nádhernou a rozmanitou přírodu, jedinečné safari i skvělé jídlo a služby. Africký prostor a nekonečné horizonty před vámi se vám dostanou pod kůži. Na této cestě navštívíte nejkrásnější místa Namibie – od Fisch River kaňonu na jihu přes opuštěná města Kolmanskop a Luderitz až po provinční Swakopmund. Na severu si užijete safari v parku Etosha. Projdete se po dunách v Sossusvlei i kaňonem Sesriem. Projedete nekonečnou pouští, prozkoumáte skalní kresby v Twyfelfontein… Je to cesta do Namibie „jednou za život“. A slibujeme, že se budete chtít vrátit, protože „jednou za život“ nestačí.

Společnost Leones Travel s.r.o. realizovala projekt r.č. 0380000874 s názvem Tvorba vizuální identity pro novou značku společnosti Leones Travel s.r.o., který je zaměřený na marketingové aktivity a financovaný Evropskou unií – Next Generation EU.