menu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyplňte všechna povinná pole

Formulář byl úspěšně odeslán

Děkujeme za odeslání formuláře. Ozveme se Vám jak jen to bude možné.

Island

Islandské krajině dominuje syrová, drsná a extrémní síla přírody. Je to země formovaná sopečnou činností, vyhloubená ledovci a téměř zcela nezkrocená. Na Islandu vám připravíme zážitky, které vás zavedou ke všem jeho nejzajímavějším i skrytým místům nebo vám pomůžeme podrobněji prozkoumat jeho geologii, divokou přírodu a místní divočinu.

Navrhneme vám místa, zážitky a aktivity podle vašich zájmů a doporučíme túry po islandských ledovcích, zajistíme šnorchlování mezi rozestupujícími se tektonickými deskami, výšlap do ledových jeskyní nebo se naučíte vařit na místní farmě. Cestou do hotelu si můžete odpočinout v přírodním horkém bazénu, sledovat polární záři nebo obdivovat

hřmící kaskády vody, bublající vroucí jezírka a třpytivé ledovce, které tvoří islandskou krajinu jako z jiného světa. Všude, kam se vydáte, se kolem vás odehrává dramatická a divoká atmosféra této okouzlující destinace a my vám pomůžeme vytvořit dokonalou dovolenou na Islandu na míru, abyste si mohli prohlédnout všechny jeho zajímavosti.

Vyberte si své zážitky na Islandu

ION Adventure Hotel

Tento butikový hotel kdysi sloužil jako hostinec pro pracovníky nedaleké geotermální elektrárny Nesjavellir. Leží uprostřed lávových polí v kopcovité  krajině protkané turistickými stezkami. Díky ke své poloze nedaleko národního parku Þingvellir (cca 30 min) je ideální základnou pro pozorování polární záře, koupání v termálních horkých pramenech a aktivity, jako je jízda na sněžných skútrech nebo rafting. Kromě toho se nacházíte necelou hodinu jízdy od Reykjavíku a v dosahu mnoha atrakcí, které Island nabízí.

Přidat do záložek Nezávazně poptat

Společnost Leones Travel s.r.o. realizovala projekt r.č. 0380000874 s názvem Tvorba vizuální identity pro novou značku společnosti Leones Travel s.r.o., který je zaměřený na marketingové aktivity a financovaný Evropskou unií – Next Generation EU.