menu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyplňte všechna povinná pole

Formulář byl úspěšně odeslán

Děkujeme za odeslání formuláře. Ozveme se Vám jak jen to bude možné.

Thajsko

Thajsko, jehož tropická krása, starobylé chrámy, úžasné jídlo a rušný noční život mají své chaotické kouzlo, přitahuje lidi z celého světa. Země, které se také říká Země úsměvů, nikdy nezklame. A co víc, Thajsko je celoroční destinace, kde vždy najdete pláže, zážitky a slunečné počasí.

Vyberte si své zážitky v Thajsku

Soneva Kiri

Jakmile letadlo přistane na málo obydleném ostrově Koh Kood, okamžitě se přenesete v čase do minulosti a vaše životní tempo se zpomalí. Nedotčené okolní deštné pralesy, nádherné pláže a tradiční zpracování každého detailu hotelu vytvářejí pocit klidu a luxusní samoty. Soneva Kiri leží v odlehlé zátoce na severozápadním konci ostrova Koh Kood a je skutečnou tropickou oázou. Okolní průzračný tropický oceán vás ukolébá pocitem poklidného rytmu života a krásné pokoje vás zahrnou pocitem luxusu.

Přidat do záložek Nezávazně poptat

Společnost Leones Travel s.r.o. realizovala projekt r.č. 0380000874 s názvem Tvorba vizuální identity pro novou značku společnosti Leones Travel s.r.o., který je zaměřený na marketingové aktivity a financovaný Evropskou unií – Next Generation EU.