menu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyplňte všechna povinná pole

Formulář byl úspěšně odeslán

Děkujeme za odeslání formuláře. Ozveme se Vám jak jen to bude možné.

Soneva Kiri

Jakmile letadlo přistane na málo obydleném ostrově Koh Kood, okamžitě se přenesete v čase do minulosti a vaše životní tempo se zpomalí. Nedotčené okolní deštné pralesy, nádherné pláže a tradiční zpracování každého detailu hotelu vytvářejí pocit klidu a luxusní samoty. Soneva Kiri leží v odlehlé zátoce na severozápadním konci ostrova Koh Kood a je skutečnou tropickou oázou. Okolní průzračný tropický oceán vás ukolébá pocitem poklidného rytmu života a krásné pokoje vás zahrnou pocitem luxusu.

Kdy cestovat: Listopad - únor

Kam cestovat: Thajsko

Kolik času potřebuji: 7 - 11 nocí

Poloha

Z Bangkoku je to do tohoto skrytého ráje 90 minut letu a 5 minut rychlé plavby lodí. Soneva Kiri milujeme už jen pro nádherný výhled na modrý oceán a popíjení Mai Thai na terase. Můžete si dopřát další služby z bohaté hotelové nabídky aktivit. Vydejte se na podmořské dobrodružství s profesionálními potápěči a objevte jedinečné barvy korálů, nebo navštivte starou vesnickou osadu postavenou na kůlech a poznejte tradiční thajský rybolov. V resortu nebudete mít nikdy hlad – ať už dáváte přednost stolování na pláži nebo na stromech, nezapomeňte ochutnat co nejvíce vybraných dobrot, které pro vás vaří šéfkuchař oceněný třemi michelinskými hvězdami.

Pokoje

V designu resortu se snoubí elegance s rustikálním stylem. Při stavbě bylo použito dřevo z místních rybářských vesnic, které vytváří jednoduchý, ale efektní vzhled. Luxusní vily jsou zařízeny v harmonii s atmosférou ostrova a nabízejí okouzlující až relaxační atmosféru. Kromě soukromých bazénů se vily pyšní také venkovními vanami pod širou oblohou. 

Po koupeli vklouzněte do pokrývek z organické bavlny na dokonale umístěných postelích, z nichž se otevírá úchvatný výhled na džungli, která vaši ložnici maskuje. Každá vila má svého komorníka, který se postará o všechna vaše přání, a k dispozici jsou také soukromé elektrické buginy, které vás odvezou kamkoli si na ostrově budete přát.

Proč se nám tu líbí

Kromě toho, že si můžete vychutnávat noční oblohu z vany, najdete tu také originální letní kino pod širým nebem. „Kinosál“ je doslova vnořen do místní přírody – stojí na kůlech nad vodou. Je to kino, které nemá obdoby. Zakousněte se při sledování filmu do gurmánského občerstvení, popíjejte koktejl a nechte se unášet kouzlem filmu i okolního prostředí.

SLOW LIFE je mottem hotelu Soneva Kiri. Tento koncept se odráží ve všech činnostech a provozu hotelu. Spolupráce s místní komunitou, elektrické buginy, pravidelné semináře s předními odborníky na životní prostředí… V resortu najdete např. nádrže na dešťovou vodu jako příklad přemýšlení o udržitelnosti životního prostředí. Můžete dokonce získat jednu noc v resortu zdarma, pokud dobrovolně podpoříte práci místních ekologů, zahradníků a mořských biologů.

Další zážitky

Společnost Leones Travel s.r.o. realizovala projekt r.č. 0380000874 s názvem Tvorba vizuální identity pro novou značku společnosti Leones Travel s.r.o., který je zaměřený na marketingové aktivity a financovaný Evropskou unií – Next Generation EU.