menu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyplňte všechna povinná pole

Formulář byl úspěšně odeslán

Děkujeme za odeslání formuláře. Ozveme se Vám jak jen to bude možné.

Malajsie

Malajsie bývala klíčovým bodem obchodních cest s kořením mezi Dálným východem a Evropou. Díky vlivům čínských, indických a muslimských obchodníků si tak vytvořila bohatou kulturu i kulinářské dědictví. Je to jedinečný mix mnoha kultur, zvyků a národností. Ochutnali jsme pro vás delikatesy nočního trhu v Penangu, prošli národní parky a hledali tradiční způsoby života podél východního pobřeží. S využitím naší znalosti Malajsie vám můžeme vytvořit dovolenou šitou na míru vašim zájmům.

Vyberte si své zážitky v Malajsii

Borneo Rainforest Lodge

Borneo Rainforest Lodge leží v chráněné oblasti v srdci nedotčené džungle v údolí Danum. Lodge je jedinečná svojí polohou i nabídkou služeb zahrnutých v ceně pobytu. Příroda okolo vás je naprosto úchvatná. Borneo Rainforest Lodge si zakládá na dodržování pravidel udržitelného rozvoje a vzdělávání místních komunit.

Přidat do záložek Nezávazně poptat

Datai Langkawi Malajsie, výhled na pláž

Datai Langkawi

Datai leží na ostrově Langkawi, největším ostrově u západního pobřeží Malajsie. Hotel je obklopen deštným pralesem, který se z vrcholků svažuje k nádherné, dlouhé pláži s bílým pískem a výhledy na malé tropické ostrůvky, které jsou rozesety kolem zátoky. Je to tak jeden z nejkrásněji položených hotelů, které jsme navštívili.

Přidat do záložek Nezávazně poptat

Léto s orangutanem na Borneu

Borneo je tajemný poklad, který čeká až ho objevíte. V malajské části ostrova zažijete dobrodružství, krásnou přírodu i pohodu u moře. V národních parcích se setkáte s úžasnými orangutany, poznáte místní nosaté opice a při troše štěstí uvidíte i malý druh malajského medvěda. Vy (i děti) si užijete dobrodružné safari na řece uprostřed džungle, potápěči se mohou oddávat svému koníčku na  jedné z nejlepších potápěčských lokalit na světě – na ostrově Sipadan. Na konci dovolené pak čekají bělostně bílé pláže u exotického moře.

Společnost Leones Travel s.r.o. realizovala projekt r.č. 0380000874 s názvem Tvorba vizuální identity pro novou značku společnosti Leones Travel s.r.o., který je zaměřený na marketingové aktivity a financovaný Evropskou unií – Next Generation EU.