menu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyplňte všechna povinná pole

Formulář byl úspěšně odeslán

Děkujeme za odeslání formuláře. Ozveme se Vám jak jen to bude možné.

Malajsie

Malajsie bývala klíčovým bodem obchodních cest s kořením mezi Dálným východem a Evropou. Díky vlivům čínských, indických a muslimských obchodníků si tak vytvořila bohatou kulturu i kulinářské dědictví. Je to jedinečný mix mnoha kultur, zvyků a národností. Ochutnali jsme pro vás delikatesy nočního trhu v Penangu, prošli národní parky a hledali tradiční způsoby života podél východního pobřeží. S využitím naší znalosti Malajsie vám můžeme vytvořit dovolenou šitou na míru vašim zájmům.

Vyberte si své zážitky v Malajsii

Borneo Rainforest Lodge

Borneo Rainforest Lodge leží v chráněné oblasti v srdci nedotčené džungle v údolí Danum. Lodge je jedinečná svojí polohou i nabídkou služeb zahrnutých v ceně pobytu. Příroda okolo vás je naprosto úchvatná. Borneo Rainforest Lodge si zakládá na dodržování pravidel udržitelného rozvoje a vzdělávání místních komunit.

Přidat do záložek Nezávazně poptat

Společnost Leones Travel s.r.o. realizovala projekt r.č. 0380000874 s názvem Tvorba vizuální identity pro novou značku společnosti Leones Travel s.r.o., který je zaměřený na marketingové aktivity a financovaný Evropskou unií – Next Generation EU.