menu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyplňte všechna povinná pole

Formulář byl úspěšně odeslán

Děkujeme za odeslání formuláře. Ozveme se Vám jak jen to bude možné.

Borneo Rainforest Lodge

Borneo Rainforest Lodge leží v chráněné oblasti v srdci nedotčené džungle v údolí Danum. Lodge je jedinečná svojí polohou i nabídkou služeb zahrnutých v ceně pobytu. Příroda okolo vás je naprosto úchvatná. Borneo Rainforest Lodge si zakládá na dodržování pravidel udržitelného rozvoje a vzdělávání místních komunit.

Kdy cestovat: květen - září

Kam cestovat: Malajsie

Kolik času potřebuji: 2 - 4 noci

Borneo Rainforest Lodge leží v nádherné krajině v údolí řeky Danum. Všech 27 bungalovů a 3 moderní vily jsou prostorné a luxusně vybavené. Všemi bungalovy i vilami proudí čerstvý vzduch tak přirozeně, že se cítíte příjemně aniž musíte využívat ventilátory. Také proto není nutné mít v pokojích klimatizaci, která je ekologicky nešetrná. Pro hosty, kteří klimatizaci vyžadují, tu jsou pokoje Premium Deluxe a vily Premium, které klimatizaci mají. Díky solárním ohřívačům vody v každém pokoji, LED osvětlení a důrazu na nakládání s odpady v celém hotelu získal Borneo Rainforest Lodge několik ocenění za svůj závazek k ochraně přírody.

Společenské prostory elegantně splývají s přírodním prostředím deštného pralesa. Najdete zde malý bar a společenskou místnost, kde se hosté mohou účastnit večerních přednášek, sledovat diapozitivy a filmy o ochraně přírody na Borneu. Jídlo se podává v otevřené jídelně. Pro chvíle pohody je tu také prostorná terasa, která je ideálním místem k odpolední kávě, vychutnávání zvuků přírody a výhledů do džungle. K dispozici je také malé spa pro zaslouženou masáž po pěší túře.

Během pobytu zde máte v ceně veškerou stravu i aktivity s průvodcem, takže jediné výdaje, které budete mít, jsou nápoje, praní prádla a spropitné.

Pro snížení uhlíkové stopy a podpoře místní ekonomiky se používají výhradně lokální produkty – např. repelenty proti hmyzu a koupelnová kosmetika. I tyto drobnosti zajišťují pracovní příležitosti pro okolní obyvatele a produkty není nutné dopravovat z daleka.

Údolí Danum je oblast hustého deštného pralesa, divoká zvěř zde žije a je velmi blízko, nicméně i tak někdy může být problém ji v husté džungli spatřit. Lodge zaměstnává talentované průvodce, kteří zdejší krajinu znají od malička a pokusí se s vámi zvěř najít. I díky nim a troše štěstí někteří hosté viděli v areálu a blízkém okolí hotelu orangutany.

V údolí Danum mají hosté k dispozici také množství stezek pro pěší turistiku, od 600 m dlouhých „chodníků“ až po náročnější treky v džungli.

Co se nám líbí?

„Borneo Rainforest Lodge je jedním z našich nejoblíbenějších zařízení na Borneu; splňuje všechny požadavky na divokou přírodu a dobrodružství a zároveň poskytuje domácí pohodlí, které vám umožní relaxovat po dlouhém dni.“

Další zážitky

Společnost Leones Travel s.r.o. realizovala projekt r.č. 0380000874 s názvem Tvorba vizuální identity pro novou značku společnosti Leones Travel s.r.o., který je zaměřený na marketingové aktivity a financovaný Evropskou unií – Next Generation EU.